Balaton - Dél címoldal
2011-05-29

Válogatott játékosokkal erősödött a Siófok nőikézi-csapata

Öt játékos távozását és három érkezését jelentette be csütörtökön a nőikézilabda NB I-ben érdekelt Siófok KC, amely az 5-8. hely valamelyikének megszerzését tűzte ki célul a következő szezonra.

"Három válogatott kézilabdázó is nálunk folytatja: a debreceni Mörtel Renáta, a békéscsabai Bódi Bernadett és a veszprémi Ábrahám Szilvia személyében. Az említett játékosokkal kétéves megállapodást kötöttünk" - mondta Takács Zsolt, a klub ügyvezetője, aki hozzátette: sikerült névadó szponzort is találniuk, így a jövőben Siófok KC-Galerius Fürdő néven szerepelnek.
    
Az egyesület ugyanakkor nem hosszabbította meg a fiatal Hanczvikkel Zsanett és Bognár Adrienn lejáró szerződését. A kapus Scholtz Andrea, a szélső Hosszu Boglárka és a beálló Tóth Zsuzsanna pedig szabadlistára került. A Siófok a mostani idényben a 9-12. helyért játszik.
2026. június 6. Cintia, Norbert
Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Webdesign
ÁSZF | Impresszum